Elektrický radiátor IQ Line Oil WiFi-700

Kód: 40026TY

Elektrický olejový radiátor s WiFi

Napájacie napätie - 230V AC 50/60Hz
Výkon - 700W
Hmotnosť - 8,7kg
Rozmery - 410 x 575 x 80mm

Od 1.8.2023 dodávame modelový rad WiFi s komunikačnou jednotkou TUYA. Prinášame Vám možnosť obsluhy radiátorov cez aplikáciu TUYA (Smart Home) umožňujúcou pripojenie aj ďalších smart home zariadení.

Úsporné elektrické hliníkové radiátory IQ Line Oil WiFi majú dokonalý nadčasový  dizajn a sú vyrobené výhradne z materiálov najvyššej kvality. Keďže sú v nich integrované najmodernejšie technológie z oblasti IT a tepelnej techniky, zaraďujú sa do najvyššej triedy profesionálnych vykurovacích zariadení. Sú určené ako hlavný zdroj vykurovania pre všetky malé, ale aj rozľahlé objekty, kde sa vyžaduje maximálna tepelná pohoda s dôrazom na optimálnu spotrebu elektrickej energie. Kľúčom k úsporám sú nástroje regulácie, ktoré sú aj vďaka ponúkaným  aplikáciám pre mobilné telefóny veľmi prehľadné a intuitívne.
 
  • Inteligentné ovládanie:

IQ Line Oil WiFi ponúka viacero možností ako úsporne ovládať režimy vykurovania. Dá sa naprogramovať manuálne, pomocou dotykového LCD displeja alebo prostredníctvom mobilného telefónu či tabletu s využitím WiFi  pripojenia. Užitočnou novinkou je aj „smart home“ funkcia detekcie pohybu, ktorá vďaka pohybovému senzoru nachádzajúceho sa v tele radiátora aktivuje režim kúrenia len v prípadoch, keď sa v miestnosti nachádzajú ľudia.

  • Vynikajúca účinnosť:

Kvalitná hliníková konštrukcia radiátorov má nadčasový dizajn a je naplnená ekologickým olejovým médiom. Táto kombinácia zabezpečuje rovnomerné rozloženie teploty po celom povrchu vykurovacieho zariadenia a umožňuje optimálne prúdenie zohriateho vzduchu do priestoru. Výsledkom je  rýchle dosiahnutie požadovanej teploty v miestnosti. Dokonalá tepelná pohoda užívateľov je umocnená vyváženým pomerom tepelného vyžarovania konvenčnej a sálavej zložky radiátora. 

   

Funkcie:

  Dotykový display
Podsvietený 3'' palcový LCD displej

  Senzor pohybu
Integrovaný senzor pre zaznamenanie pohybu
  Obmedzenie povrchovej teploty
Možnosť nastavenia povrchovej teploty radiátora

  WiFi ovládanie
Možnosť ovládania radiátora cez smartfón

  Týždňový program
Možnosť nastavenia týždňového programu
  Virtuálny okenný kontakt
Funkcia virtuálneho okenného kontaktu
  Detská poistka
Uzamknutie tlačidiel na displeji

  Protimrazová ochrana
Funkcia zamedzuje premrznutie miestnosti

  Dotykový LCD displej

           
Jednoduché ovládanie pomocou 4 dotykových tlačidiel umiestnených na 3´´(palcovom) LCD displeji, umožňuje vybrať zo 7 prednastavených programov, alebo vytvoriť si vlastný rozvrh vykurovania. To dáva možnosť zefektívniť vykurovanie natoľko, že bude dokonale zabezpečený tepelný komfort s ohľadom na spotrebu elektrickej energie.

  • Ovládanie radiátora cez WiFi

Hlavnou prednosťou elektrického olejového radiátora IQ Line Oil WiFi je jeho ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Stiahnutím aplikácie do svojho chytrého telefónu alebo tabletu môžete zariadenie ovládať prostredníctvom 2,4 GHz WiFi siete na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Aplikácia ZADARMO dostupná na:

 

Veľkou výhodou je to, že na ovládanie radiátora nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Radiátor sa pripojí priamo k vášmu domácemu routeru, bez nutnosti konfigurácie. 

  • Funkcia detekcie prítomnosti

Pre vyššiu úsporu elektrickej energie pri prevádzke radiátora v objektoch, kde je menší pohyb ľudí, je možné využiť funkciu detekcie prítomnosti. Táto funkcia využíva zabudovaný senzor pohybu, ktorý monitoruje miestnosť, v ktorej je radiátor nainštalovaný.
Ak sa na radiátore aktivuje funkcia detekcie prítomnosti a nebudú zaznamenané žiadne ľudské alebo iné pohybujúce sa objekty, radiátor sa prepne automaticky do energeticky úspornejšieho režimu.
Ak radiátor zistí znova prítomnosť človeka alebo iných pohybujúcich sa objektov, prepne sa automaticky do pôvodného nastavenia. Je to vynikajúci spôsob vykurovania v sporadicky využívaných miestností, ako sú spoločné priestory alebo dovolenkové domy.

  • Virtuálny okenný kontakt

Funkcia virtuálny okenný kontakt slúži na zníženie spotreby energie v prípade chceného, alebo náhodného otvorenia okna. Ak radiátor zistí náhly pokles teploty ( 2°C alebo viac, v priebehu 5-tich minút), prepne sa do režimu protimrazovej ochrany, aby sa zabránilo plytvaniu energiou pri otvorenom okne.

Napájacie napätie 230V AC 50/60Hz
Výkon 700W
Rozmery 410 x 575 x 80mm
Hmotnosť 8,7kg