Elektrické radiátory IQ line Stone WiFi

Od 1.8.2023 dodávame modelový rad WiFi s komunikačnou jednotkou TUYA. Prinášame Vám možnosť obsluhy radiátorov cez aplikáciu TUYA (Smart Home) umožňujúcou pripojenie aj ďalších smart home zariadení.

Radiátory IQ Line Stone WiFi predstavujú dokonalý dizajn, spojený s najnovšími technológiami s dôrazom na použité materiály najvyššej kvality. Kombináciou týchto parametrov dosahuje radiátor výborné tepelno-akumulačné vlastnosti s nízkou spotrebou elektrickej energie. Výsledkom je tak rýchly a efektívny spôsob vykurovania všade tam, kde sú požadované vysoké nároky na tepelnú pohodu, úsporu energií a v neposlednom rade aj na komfort ovládania.

Inteligentné ovládanie:

IQ Line Stone WiFi je inteligentný elektrický olejový radiátor, ktorý ponúka viacero možností ako ovládať režimy vykurovania. Môžete ho naprogramovať manuálne pomocou dotykového LCD displeja, alebo využiť výhody WiFi pripojenia. Môžete ho dokonca prepnúť do režimu pohybového senzora tak, aby radiátor kúril len vtedy, keď zaznamená pohyb v miestnosti. 

Vynikajúca akumulačná schopnosť:
Spojením hliníkovej konštrukcie a granitového kameňa, dosahuje radiátor dlhšiu akumulačnú schopnosť a zároveň umožňuje prirodzené prúdenie teplého vzduchu v miestnosti. Preto tento typ radiátora je vhodné použiť všade tam, kde je požiadavka dlhej akumulačnej schopnosti.    

   

Funkcie:

  Dotykový display
Podsvietený 3'' palcový LCD displej

  Senzor pohybu
Integrovaný senzor pre zaznamenanie pohybu
  Obmedzenie povrchovej teploty
Možnosť nastavenia povrchovej teploty radiátora

  WiFi ovládanie
Možnosť ovládania radiátora cez smartfón

  Týždňový program
Možnosť nastavenia týždňového programu
  Virtuálny okenný kontakt
Funkcia virtuálneho okenného kontaktu
  Detská poistka
Uzamknutie tlačidiel na displeji

  Protimrazová ochrana
Funkcia zamedzuje premrznutie miestnosti

 

  • Dotykový LCD displej

           
Jednoduché ovládanie pomocou 4 dotykových tlačidiel umiestnených na 3´´(palcovom) LCD displeji, umožňuje vybrať zo 7 prednastavených programov, alebo vytvoriť si vlastný rozvrh vykurovania. To dáva možnosť zefektívniť vykurovanie natoľko, že bude dokonale zabezpečený tepelný komfort s ohľadom na spotrebu elektrickej energie.

  • Ovládanie radiátora cez WiFi

Hlavnou prednosťou elektrického olejového radiátora IQ Line Stone WiFi je jeho ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Stiahnutím aplikácie do svojho chytrého telefónu alebo tabletu môžete zariadenie ovládať prostredníctvom 2,4 GHz WiFi siete na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Aplikácia ZADARMO dostupná na:

 

 

Veľkou výhodou je to, že na ovládanie radiátora nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Radiátor sa pripojí priamo k vášmu domácemu routeru, bez nutnosti konfigurácie. 

  • Funkcia detekcie prítomnosti

Pre vyššiu úsporu elektrickej energie pri prevádzke radiátora v objektoch, kde je menší pohyb ľudí, je možné využiť funkciu detekcie prítomnosti. Táto funkcia využíva zabudovaný senzor pohybu, ktorý monitoruje miestnosť, v ktorej je radiátor nainštalovaný.
Ak sa na radiátore aktivuje funkcia detekcie prítomnosti a nebudú zaznamenané žiadne ľudské alebo iné pohybujúce sa objekty, radiátor sa prepne automaticky do energeticky úspornejšieho režimu.
Ak radiátor zistí znova prítomnosť človeka alebo iných pohybujúcich sa objektov, prepne sa automaticky do pôvodného nastavenia. Je to vynikajúci spôsob vykurovania v sporadicky využívaných miestností, ako sú spoločné priestory alebo dovolenkové domy.

  • Virtuálny okenný kontakt

Funkcia virtuálny okenný kontakt slúži na zníženie spotreby energie v prípade chceného, alebo náhodného otvorenia okna. Ak radiátor zistí náhly pokles teploty ( 2°C alebo viac, v priebehu 5-tich minút), prepne sa do režimu protimrazovej ochrany, aby sa zabránilo plytvaniu energiou pri otvorenom okne.

Elektrický radiátor IQ Line Stone WiFi-2000
Elektrický akumulačný radiátor s WiFi Napájacie napätie - 230V AC 50/60HzVýkon - 2000WHmotnosť - 30,1kgRozmery - 895 x 575 x 80mm
Elektrický radiátor IQ Line Stone WiFi-1500
Elektrický akumulačný radiátor s WiFi Napájacie napätie - 230V AC 50/60HzVýkon - 1500WHmotnosť - 22,5kgRozmery - 695 x 575 x 80mm
Elektrický radiátor IQ Line Stone WiFi-1000
Elektrický akumulačný radiátor s WiFi Napájacie napätie - 230V AC 50/60HzVýkon - 1000WHmotnosť - 15,4kgRozmery - 495 x 575 x 80mm