Nový signálny stĺpik RST 56

Moderný dizajn sa spája s optimálnou funkčnosťou

WERMA rozširuje rad signálnych veží o nový produktový rad "RST".

Nový rad LED signálnych veží "RST" od WERMA zaujme svojim moderným, elegantným vzhľadom, vynikajúcim výkonom a všestrannými možnosťami použitia. Vďaka svojmu integrovanému dizajnu ponúka nielen sofistikovaný a príťažlivý vzhľad, ale aj homogénne osvetlenie a optimálnu viditeľnosť osvetlených signálov vo všetkých smeroch. Estetická signálna veža zaujme aj sofistikovanými funkciami, kompaktným, tenkým priemerom 57 mm, viacerými možnosťami montáže a extrémne vysokým stupňom krytia IP 66 / IP 69k.

Signálne veže v akeľvek veľkosti

"Sme radi, že môžeme predstaviť našu najnovšiu inováciu,“ hovorí Ralf Lattuch, obchodný manažér spoločnosti WERMA Signaltechnik. „Neukazuje to len náš záväzok k neustálemu zlepšovaniu a inováciám v oblasti signalizačných technológií, ale tiež rozširuje náš existujúci rad signálnych veží o dôležitú skupinu produktov v novom priemere.“

S priemerom tesne pod 60 mm je signálna veža RST ideálna pre malé až stredne veľké stroje, systémy, riadiace skrine a prístrojovú techniku. „Okrem existujúcich úzkych signálnych veží KombiSIGN 40 a Kompakt 37 a našich klasických KombiSIGN 72 a eSIGN s priemerom 70 mm teraz ponúkame signálnu vežu RST s priemerom 57 mm."

Dobre viditeľné dookola

Vynikajúcou vlastnosťou novej signálnej veže RST LED je jej viditeľnosť 360°, takže signály sú jasne vnímané všetkými smermi. Bez ohľadu na uhol pohľadu sú signály jasne rozpoznateľné a poskytujú spoľahlivé vizuálne varovanie.

Mliečna kupola tiež vytvára jemný, ale živý svetelný efekt, výsledkom čoho je homogénny, príťažlivý svetelný vzhľad. Tento esteticky príjemný a zároveň funkčný vzhľad je ideálny pre moderný dizajn strojov, napríklad vo výrobe elektroniky, výrobe polovodičov, baliacich strojoch a potravinárskom priemysle.

Všestranné funkcie a vylepšená funkčnosť

Nový rad signálnych stĺpikov RST presviedča radom ďalších zaujímavostí: Vopred nakonfigurovaný stĺpik je dostupný v štyroch veľkostiach (výškach?) a svieti v dvoch až piatich silných a farbách, v závislosti od variantu. Voliteľne je k dispozícii bzučiak, ktorý poskytuje dodatočnú pozornosť svojim 90 decibelovým akustickým signálom.

Vďaka vysokému stupňu krytia IP 66 / IP 69k je robustný stĺp vhodný aj pre širokú škálu vnútorných a vonkajších aplikácií. Pripojenie sa vykonáva cez závit M12 (8-pin) alebo pružinovú svorku.

Flexibilná montáž a bohaté príslušenstvo

Signalizačná veža RST je nielen všestranná a inovatívna, ale je tiež navrhnutá pre širokú škálu aplikácií. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá – bez ohľadu na to, či je potrebná montáž na stenu, podlahu, strop alebo na potrubie. Môže byť pripevnený k menším strojom, systémom a zariadeniam, k ovládacím skriniam alebo stenám. Ponúka maximálnu flexibilitu vďaka rôznym možnostiam montáže a rozsiahlemu sortimentu príslušenstva.

Typické aplikácie
S priemerom tesne pod 60 mm je RST ideálny pre malé až stredne veľké stroje, systémy, riadiace skrine a prístrojovú techniku.
- na strojoch a systémoch
- na automatizačných systémoch
- na montážnych systémoch, napr. v automobilovom priemysle
- na dopravných pásoch vo výrobe a logistike

Možnosti inštalácie
- Montáž základne/rúry
- zapustená montáž
- Ďalšie typy montáže sú možné pomocou príslušenstva

Vlastnosti
- Homogénny svetelný vzor
- Kompaktný dizajn zaisťuje priestorovo úspornú inštaláciu

Nová signálna veža RST od WERMA je tým správnym riešením pre akúkoľvek špecifickú požiadavku bez kompromisov v oblasti viditeľnosti alebo stability. Ralf Lattuch uzatvára: „Signálová veža RST LED nielenže spája moderný dizajn s vylepšenou funkčnosťou, ale ponúka našim zákazníkom aj neprekonateľný výkon a spoľahlivosť.

 SIGNÁLNA RADA RST56 >>