Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Termostaty pre vykurovanie

Termostaty pre vykurovanie

V tejto kategórii nájdete termostaty prevažne od výrobcu EBERLE pre domáce použitie na spínanie rôznych vykurovacích telies od elektrických konvektorov, elektrických radiátorov až po elektrické podlahové vykurovanie alebo spínanie kotlov, ale aj špecálne aplikácie, napr. do kabín kamiónov alebo akumulačných pecí s ventilátorom.Rozdelené sú do prehľadných skupín podľa ich prevedenia a funkcie. Nájdete tu termostat pre každú aplikáciu v domácnosti od jednoduchého a lacného bimetalového termostatu až po inteligentný termostat, ktorý šetrí aj vašu peňaženku, s montážou na stenu, aj do inštalačnej krabice.Pri výbere správneho typu Vám pomôže aj nasledovná tabuľka.

 

Nahlad_katalog     Nahlad_pouzitie      montaz

             Katalóg Eberle.pdf                          Prehľad použitia termostatov.pdf       Všeobecné technické informácie.pdf