Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Svetelná a akustická signalizácia ► Signálne zariadenia do EX- prostredia

Signalizačné zariadenia do EX- prostredia

V ponuke svetelných a zvukových výstražných zariadení výrobcu Werma, určených do výbušného prostredia, sú zastúpené všetky základné typy signalizácie. Okrem signalizačných stĺpov dodávame v nevýbušnom prevedení aj niekoľko typov optickej, akustickej alebo kombinovanej signalizácie. Z pohľadu použitia svetelného zdroja sa u optických a kombinovaných zariadení využívajú žiarovkové, výbojkové alebo úsporné LED- technológie, ktoré dokážu vytvárať intenzívne signalizačné efekty: trvalé svietenie, blikanie, záblesky, rotačné efekty a pod. Zvukové výstupy u akustických a kombinovaných zariadení sú generované elektromechanickou, elektrodynamickou alebo piezomeničovou metódou.
Z pohľadu existujúcich možností na inštaláciu špecifikujeme dve základné skupiny Ex-ových zariadení. Voľne stojace, kde je možnosť využitia širokej ponuky držiakov, nástavcov a zabudovateľné, ktorých konštrukcia je prispôsobená na montáž priamo do panela alebo krabičky.
 
784
 
 Na uchytenie a voľne stojace Ex  zariadenia
  /optické,  akustické,  signalizačné  stĺpy/
 podrobnejšie informácie nájdete tu>> 
 
718 

 Inštalačné – zabudovateľné   EX zariadenia
 /optické , akustické/
 podrobnejšie informácie nájdete tu>>