Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
ClearSign

Nový signalizačný stĺpik ClearSIGN v sebe spojuje štíhly elegantný design s špičkovou svetelnou technológiou a vysokou funkčnosťou.
Signalizačná technika zaznamenala v každom ohľade výrazný pokrok. Zvlášť spôsobivý je homogénny svetelný efekt, kedy svetlo po aktivácii ožíva v jedinečnej forme. ClearSIGN používa len LED systémy, ktoré napomáhajú vytvoreniu decentného minimalistického designu s vysokou úrovňou funkčnosti. V dôsledku využitia najnovších metód elektronického riadenia svetla žiaria moduly signalizačného stĺpika doposiaľ nepoznaným jasom a vytvárajú jedinečný efekt tečúceho svetla.
Pokiaľ nie je aktivovaný svetelný signál, signalizačný stĺpik stojaci nenápadne a prakticky neviditeľne v pozadí splýva dokonalo s okolím vďaka svojmu čiastočne priehľadnému krytu. Až po aktivácii vzplanie jedinečný svetelný efekt.
Ďalším významným rysom je mimoriadne štíhly design, ktorý je skutočne odlišný od ostatných štandardných konštrukcií signalizačných stĺpikov.
ClearSIGN ponúka nielen osvedčené napájanie 24 V, ale po prvé tiež verziu s IO Link.


Výhody na prvý pohľad
- V neaktivovanom stave signalizačný stĺpik splýva s okolím
- Zreteľná signalizácia s využitím vyžarovacích LED systémov
- Homogénny svetelný obraz
- Voliteľne výkonný modul s bzučiakom – akustický výkon do 85 dB
- Signalizačný stĺpik s integrovaným MDC systémom WIN
- Verzia s IO Link ponúka využitie vo veľa nových aplikáciáchClearSIGN

ClearSIGN

 • Kompaktný signalizačný stĺpik s 3 alebo 4 modulmi
 • Trvalé svetlo LED alebo EVS (okrem RGB verzie)
 • Rozmery:
  3 moduly: 40 mm × 273 mm
  4 moduly: 40 mm × 320 mm
 • bzučiak 85 dB
 • Montáž na základňu 
Čítať celý článok...
 

ClearSIGN - IO

ClearSIGN_IO

 • Kompaktný signalizačný stĺpik s 4 modulmi
 • Trvalé LED svetlo alebo iné varianty s IO Link
 • Rozmery: 40 mm × 320 mm
 • bzučiak 85 dB
 • Montáž na základňu
Čítať celý článok...