Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
V našej ponuke nájdete produkty od výrobcov, ktorí svoje výrobky distribuujú do celého sveta. Zameriavame sa hlavne na oblasť regulácie vykurovania, chladenia, klimatizácie a priemyselných procesov ale aj na oblasť optickej a akustickej signalizácie či distribúciu elektromechanických komponentov pre výrobné závody.
Všetky produkty sú prehľadne rozdelené do kategórií podľa oblasti použitia v menu naľavo.
 

IQRC  -  Inteligentná / zónová/  bezdrôtová regulácia vykurovacích systémov a prvkov domácej automatizácie

Systém  IQRC  -  najlepší exponát výstavy Aquatherm 2012 !

Bezdrôtový systém na reguláciu vykurovania a automatizáciu budov, vyvinutý spoločnosťou Amicus SK s.r.o., získal významné ocenenie „ Zlatá medailu za najlepší exponát „ na 14. medzinárodnom odbornom veľtrhu Aquatherm 2012 v Nitre. Zlatá medaila je prestížne ocenenie, ktorú udeluje komisia zložená z popredných odborníkov na oblasť technického zabezpečenia budov. Udelenie ocenenia výrazne zvyšuje konkurencieschopnosť výrobku či služby.

zlata_medaila   aquatherm_nitra    zegbee_01