Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Elektronické komponenty ► ARCOLECTRIC
ARCOLETRIC

logo

ARCOLECTRIC vyrába pre mnoho priemyselných odvetví a aplikácií a naše výrobky možno nájsť v zosilňovačoch, v lekárskych prístrojoch, vo výrobkoch osobnej starostlivosti, predajných automatoch, zabezpečovacích zariadeniach a v mnoho ďalších. Kontaktujte nás, aby sme vám pomohli nájsť ten správny produkt pre vašu aplikáciu.

koliskove-spinace
packove-spinace
tlacidlove-prepinace prepinace-odolne-odolne-proti-vandalizmu mikroprepinace
posuvne-prepinace dverove-prepinace rotacne-prepinace kontrolky iec-kontrolky
drziaky-kontroliek elektronicke-produkty katalog