Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Elektronické komponenty ► Ventilátory Commonwealth
Ventilátory Commonwealth

logo

Commonwealth Industrial Corporation bol prvou spoločnosťou vyrábajúcou AC ventilátory na TAIWANE. Výrobu začal v roku 1975 a za posledných viac ako 35 rokov si udržal pozíciu svetového lídra vo výrobe ventilátorov na Taivane až dodnes.
Produkty Commonwealth sú exportované do celého sveta vrátane USA, Južnej Ameriky, Európy, Japonska, Kórei, Ázie a Afriky.
Výroba je sústreďovaná výlučne na Taiwane a ventilátory spĺňajú medzinárodné štandardy UL, CAS, TUV a CE.
 
alt TUV alt   


  axialny      brushless    prislusenstvo


     Stiahnuť katalóg Commonwealth.pdf