Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
BULGIN
bulgin_RGB_logo Bulgin je výrobcom vysoko kvalitných priemyselných konektorov, prepínačov, svetelných indikátorov a poistkových držiakov. Výsledkom viac ako 80ročnej činnosti je, že Bulgin získal na trhu renomé a mnohé ním vyrábané výrobky určujú štandardy vo svojej kategórii. Cieľom spoločnosti Bulgin je neustále investovanie do moderných technológií a infraštruktúry, čo umožňuje lepšie podporovať a obsluhovať svojich zákazníkov.
01  02 03  04   05