Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Elektrické radiátory ► IQ Line Touch

Viac na našej novej stránke www.iqline.sk
 IQ_Line_TouchIQ Line Touch


Elektický olejový radiátor IQ Line Touch je dizajnovo a technologicky unikátne navrhnutý elektrický oceľový radiátor s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami.
Vďaka inteligentnej regulácii s možnosťou manuálneho programovania vykurovacích režimov, spoľahlivej a úspornej prevádzke je ideálnou voľbou pre elektrické vykurovanie bytových jednotiek, rodinných domov, chát, penziónov, kancelárií.

Všeobecné výhody

Nezameniteľný dizajn
Kompaktný dizajn s čistými líniami, zabudovaná elektronika v tele vykurovacieho telesa zaručuje, že radiátor nepôsobí rušivo v žiadnom type interiéru. Celkový dojem je umocnený moderným prevedením ovládacej jednotky s dotykovým displejom.
Tepelná pohoda
Robustná oceľová konštrukcia tela radiátora, v ktorom prúdi teplonosné a zároveň akumulačné médium, zabezpečuje optimálne a rovnomerné odovzdávanie tepla do priestoru. Na rozdiel od priamovykurovacích konvektorov dokáže tepelná energia naakumulovaná v tele radiátora znížiť dopady prípadných výpadkov elektrickej energie na pokles teploty v miestnosti (HDO režim).
IQ_Line_Touch_500Užívateľské funkcie
Radiátor je vybavený množstvom užitočných funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a umožňujú nastaviť ekonomiku prevádzky podľa aktuálnych potrieb zákazníka. Ovládanie prostredníctvom dotykového displeja je jednoduché a intuitívne.
Bezpečnosť a zdravie
Radiátor je vybavený funkciou, ktorá umožňuje limitovať povrchovú teplotu podľa želania zákazníka. V praxi sa funkcia najčastejšie využíva ako ochrana malých detí pred popálením, ale užitočné dopady má aj pre ľudí trpiacimi alergiami a respiračnými chorobami.
Úsporná prevádzka
Riadiaca elektronika radiátora je vybavená inteligentnou reguláciou, ktorá na dosiahnutie alebo udržanie nastavenej teploty využíva PID algoritmus. Týmto spôsobom regulácie sa okrem zabezpečenia optimálnej teplenej pohody zamedzí prekurovaniu, čo sa prejaví v znížnej spotrebe elektrickej energie. Druhým dôležitým faktorom, ktorý výraznou mierou ovplyvňuje ekonomiku prevádzky, je možnosť časovo-teplotného programovania vykurovacích režimov.
Európska kvalita
Elektrický radiátor je vyvinutý a vyrábaný na Slovensku. Každý vyrobený kus má svoj elektronický rodný list, kde sú zaznamenávané všetky výstupné testy funkčnosti a bezpečnosti. V záplave čínskych výrobkov je značka Made in EU záruka, že zákazník za svoje peniaze dostane požadovanú kvalitu.

Katalóg na stiahnutie >>
elektické radiátory