Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Detektory úniku plynu ► Detektory plynu pre domácnosť "GD"
Detektory plynu pre domácnosť "GD"

Detektory úniku plynu rady GD sú zariadenia pre domácnosti navrhnuté na detekciu, resp. vel'mi citlivé snímanie koncentrácie spaliteľných plynov, toxických plynov a výparov. Pri prekročení limitnej koncentrácie sa spustí akusticko-optická signalizácia, ktorou zariadenie oznámi únik plynu. K detektrou môže byť pripojený bezpečnostný automatický uzatvárací ventil, ktorý pri prekročení limitnej koncentrácie automaticky uzatvorí prívod plynu do zariadenia. Tým zabráni ďalšiemu úniku a následnému požiaru, resp. výbuchu, možnému uduseniu, alebo spustí ventilátor na odsávanie plynu z mietnosti. Detektory sú dostupné vo viacerých prevedeniach a to na zemný plyn (Metán), LPG, Propan, Butan a oxid uhoľnatý CO. Detektor je možné použiť nielen pre domácnosti ale aj pre priemyselné objekty a budovy s nebezpečenstvom úniku a výbuchu plynu. Vyznačuje sa spoľahlivou prevádzkou bez chybových hlásení.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

 Signalizácia:  akusticko-optická (LED) na prednom paneli
 Výstup:  volitelný - bezpečnostný ventil, relé (ventilátor)
 Prevádzkové napätie:  AC 220V 10%
 Príkon:  ≤3W
 Krytie:  IP 20
 Prevádzková teplota:  -10°C to +50°C
 Vlhkosť okolia:  
 Pripojenie:

 kábel 1,5 m s vidlicovou zástrčkou

 Rozmery:  72x34x125 mm


Model  Detekovaný plyn  Reakčný čas Limitná hodnota pre alarm Vedľajšie detekované plyny
 GD - 201  LPG  < 20S  10% LEL* 30%  zemný plyn, metán, alkohol
 GD - 401  Zemný plyn (metán)  < 20S  5000 ppm CH4 30%  LPG, alkohol

*LEL- dolná hranica výbušnosti

 

Umiestnenie a montáž detektora

Detektor umiestnime do priestoru v mieste pravdepodobného úniku plynu, t.j. do miestnosti, kde je umiestnený plynový spotrebič (plynový kotol, sporák atď.). Montáž prevádzame pomocou 1 samoreznej skrutky a hmoždinky. Montáž sa odlišuje podl'a typu snímaného plynu a to buď na stenu v hornej časti (pod strop), alebo v dolnej časti vo vzdialenosti 2 až 4 m od plynového spotrebiča podľa typu snímaného plynu.
 

 Návod GD PDF

 

Na otázky ohľadom cien Vám radi odpovieme na tel.č. +421 34 6648644, alebo e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.